Doorgaan naar inhoud

Ubiquiti UniFi ODN Cable, 1m

door Ubiquiti
€18,99
SKU UOC-1
Beschikbaarheid: translation missing: nl.general.icons.icon_check_circle icoon 200 op voorraad, klaar om te worden verzonden

Laat het me weten als het weer op voorraad is

Ubiquiti UOC-1 - UniFi ODN-kabel, 1 meter

De Ubiquiti UniFi ODN-kabel maakt deel uit van het nieuwe UFiber-assortiment. Het is een turquoise, LC naar LC, multi-mode, OM3 fiber patchkabel die is ontworpen voor gebruik met SFP-modules zoals Ubiquiti's UFiber-modules. Het ondersteunt snelheden tot 10 G Ethernet.

UFiber ODN-kabels zijn verkrijgbaar in lengtes van 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m en 5 m.

Productspecificaties:

- Type: UOC-1

- Type kabel: OM3 (duplex)

- Modus: multimodus

- Kleur: Turquoise

- Buitendiameter: 2 mm

- Connectoren: LC-LC

- Aantal threads: 2

- Kerndiameter [?m]: 50/125 (OM3)

- Lengte: 1 m